top of page
Konsultacja behawioralna w domu pacjenta to spotkanie w domu, które trwa około 1,5-2 godziny, podczas którego szczegółowo omawiamy problem, z którym się do mnie zgłaszasz. W skład tej konsultacji wchodzi również moja miesięczna opieka, w trakcie której monitoruje postępy i wprowadzam modyfikację w terapii, aby jej efekty były jak najlepsze. Jeśli w jej trakcie masz jakieś pytania lub problemy również możesz się z nimi zgłosić.

Jak wygląda taka konsultacja?
1. Po otrzymaniu zapytania o konsultację prześlę Ci wstępna ankietę do wypełnienia, w której znajdują się pytania o Twojego kota, na temat Waszego życia oraz problemu, z którym się do mnie zgłaszasz. Wypełnienie tej ankiety da mi wstępny obraz sytuacji i pozwoli mi dobrze przygotować się do naszego spotkania.


2. Mile widziane jest o nagranie filmików z kotem w jego różnych, codziennych sytuacjach. Jakie będą to filmiki ustalamy po wypełnieniu ankiety w zależności, jakiego problemu będą dotyczyły.

3. Również w zależności od problemu z jakim się do mnie zgłaszasz może być konieczność wykonania badań u lekarza weterynarii, które wykluczą problemy ze zdrowiem. Jeśli takich nigdy nie robiłeś - dobrze by było je również wykonać.

4. Kiedy otrzymam już od Ciebie wszystkie niezbędne informację umówimy się na spotkanie w Twoim domu. W trakcie tego spotkania przeprowadzę szczegółowy wywiad dotyczący problemu, z którym się do mnie zgłosiłeś.

5. W trakcie spotkania będę chciała zobaczyć wszystkie ważne miejsca kota w domu co jest równoznaczne z obejrzeniem Twojego mieszkania lub domu. Nie jest dla mnie ważne czy masz bałagan w domu czy nie, dla mnie ważne jest naturalne środowisko w jakim żyje kot. Jest ono dla kota bardzo ważne zważywszy na to, że jest bardzo terytorialnym zwierzęciem dlatego ważne jest, abym miała możliwość dobrze je poznać. Przychodzę, aby pomóc Tobie i Twojemu kotu a nie, żeby Cię oceniać :)

6. Kiedy zbiorę już od Ciebie wszystkie niezbędne informacje dostaniesz na spotkaniu wstępne zalecenia oraz analizę problemu. Postaram się, abyś nie został po spotkaniu z mętlikiem w głowie a jeśli masz jakieś pytania czy wątpliwości to mów śmiało! ;)

7. Po spotkaniu w przeciągu 3 dni otrzymasz ode mnie pisemny raport oraz dodatkowy materiał z informacjami, które wyśle Ci na maila. Otrzymasz również dostęp do swojego folderu na Dysku Google, na którym będziesz mógł, wedle uznania, dodawać swoje wnioski, przemyślenia, filmiki itp. Możesz również kontaktować się ze mną mailowo.
                                                                             Od 250 zł


Konsultacja on-line
Istnieje możliwość odbycia konsultacji on-line jednak jest to uzależnione od przypadku, z jakim się do mnie zgłaszasz :) Podczas rozmowy szczegółowo omawiamy problem i ustalamy wstępny plan działania jak w przypadku konsultacji
w domu. Otrzymujecie również moją miesięczną opiekę.

Konsultacja on-line może być udana jednak bardzo ważne jest, aby spełnić pewne warunki:
1. Jak wyżej wspomniałam wszystko zależy od problemy, z którym się do mnie zgłaszasz.  Są problemy, które najlepiej skonsultować na żywo.
2. W momencie kiedy skontaktujesz się ze mną wyślę Ci krótką ankietę do wypełnienia, koszt konsultacji i umówimy się na rozmowę.
3. Aby konsultacja mogła być zdalna ważne jest duże zaangażowanie opiekuna w przygotowania, aby konsultacja mogła odbyć się jak najlepiej. Będę prosiła Cię o rozrysowanie planu mieszkania, nagrania filmików, które pokażą mi jak dokładnie wygląda terytorium kota i jego zasoby, jak kot zachowuje się w różnych sytuacjach oraz o dołączenie filmików dotyczących problemu, jeśli takie posiadasz albo uda Ci się je nagrać.
4. Tak samo jak w przypadku konsultacji stacjonarnej porozmawiamy i omówimy dokładnie dany problem oraz ustalimy wstępne zalecenia. Następnie w terminie 3 dni otrzymasz ode mnie szczegółowy raport z zaleceniami i dodatkowymi informacjamiktóre wyśle Ci na maila. Otrzymasz również dostęp do swojego folderu na Dysku Google, na którym będziesz mógł, wedle uznania, dodawać swoje wnioski, przemyślenia, filmiki itp. Możesz również kontaktować się ze mną mailowo.

W razie pytań zapraszam do kontaktu!

Od 150 zł

bottom of page